O Nas

KIM JESTEŚMY?


Działamy na rynku Trójmiejskim i okolicach oferując firmom fachową obsługę księgową i kadrową. Nasza długoletnia baza doświadczeń ma służyć coraz to większemu gronu przedsiębiorców, chcących spróbować swoich sił w prowadzeniu działalności gospodarczej.
Dlatego też w XXI wieku przedsiębiorcy oczekują od nas nie tylko podstawowych czynności księgowych, ale przede wszystkim działań wspierających dynamikę rozwoju firmy. Założeniem naszej firmy jest tak odpowiednio skonstruowana oferta, aby firmy które chcą mieć niższe koszty księgowości osiągnęły to bez utraty jakości usług.
Stawiamy na kompetencje.

Wysoka jakość świadczonych usług zapewnia odpowiednio dobrana kadra pracownicza korzystająca z najnowszych publikacji oraz szkoleń. Stale poszerzamy swoja wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kolejnych stopniach kursów zawodowych i podejmując państwowe egzaminy. Wszystko to po to, aby zapewnić naszym Klientom wysoki poziom obsługi.

Jesteśmy członkami:

 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo – wyższa kultura ochrony danych Klientów.
Przetwarzane przez nas dane cyfrowe są zabezpieczone na serwerze, bieżąco administrowanym przez profesjonalnego i zaufanego partnera, znajdującego się w zabezpieczonej serwerowni. Dodatkowe bezpieczeństwo danych gwarantują cyklicznie wykonywane kopie bezpieczeństwa. W kulturę firmy wpisują się wewnętrzne regulacje dotyczące poziomu dostępu do danych klientów, a także procedury zabezpieczania dostępu i ujawniania ich tylko wyznaczonym osobom.
Ponadto posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych przez nas usług, zabezpieczające interesy naszych Klientów.